Juk niekas nenori sudaužyti arba apibraižyti naujai įsigyto išmaniojo prietaiso. Tam, kad išmanusis įrenginys būtų apsaugotas pasitelkiami planšečių dėklai. Šiuolaikinėje rinkoje jų yra įvairiausių rūšių, todėl nereikės vargti su įnirtingomis paieškomis.
Kaip apsaugoti savo planšetę?
Įsigydami naują planšetę, iš karto pažiūrėkite ir jos apsaugos priemonės. Pačiomis pagrindinėmis laikomos apsauginės plėvelės (stikliukai) ir dėklai. Apsauginės plėvelės gaminamos iš plastiko arba stiklo. Plastikinės plėvelės apsaugo ekraną tik nuo mažų kritimų ir įbrėžimų. Jeigu manote, kad jums planšetę reikės naudoti itin dažnai, tuomet reikėtų įsigyti apsauginį stikliuką. Jis yra itin atsparūs dideliems smūgiams. Žinoma, apsauginiai stikliukai kainuoja brangiau nei plėvelės, bet užtikrina pilną ekrano apsaugą.
Apsauginių planšečių dėklų yra gausu, todėl nebus sunku susirasti norimą gamintoją, dizainą, spalvą bei raštą.
Planšečių apsauginių dėklų medžiaga
Tam, kad galėtumėte išsirinkti geriausią planšetės dėklą, reikia žinoti, iš kokių medžiagų jie yra gaminami:
- plastikinis dėklas – šis dėklas apsaugo nuo lengvų kritimų ir nedidelių įbrėžimų. Plastikinių dėklų dizainų yra labai daug, todėl galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkantį
- guminis dėklas – šis atlaiko ir didesnius smūgius nei plastikinis dėklas, tačiau negarantuoja 100% nugarėlės apsaugos
- silikono ir metalo dėklas – šis suteikia pilną apsaugą jūsų planšetei. Silikono ir metalo dėklas yra patvarus ir sunkiai deformuojamas. Taip pat apsaugo nuo dulkių, pirštų antspaudų bei įvairių įbrėžimų
- silikono ir plastiko dėklas – šį dėklą sudaro trys sluoksniai, kurie apsaugo planšetę nuo smūgių ir įbrėžimų. Silikono ir plastiko dėklas turi specialią rankenėlę, kurią galite atremti į lygų paviršių, rezultatas toks, kad planšetės nereikės nuolat laikyti rankose! Taip pat apsaugo nuo dulkių patekimo į patį įrenginį
Koks planšečių dėklų tipas yra pats patogiausias?
Išsirinkus planšetės dėklo medžiagą, reikia pereiti prie tipo. Planšečių tipų pasirinkimas yra toks pats, kaip ir išmaniųjų telefonų, todėl galėsite išsirinkti pagal tai, koks dėkliuko tipas yra ant jūsų telefono.
- Dangteliai – šio tipo dėkliukai yra patys paprasčiausi, bet ne prasčiausi. Pasirinkus tvirtą dangtelio medžiagą, galite užtikrinti visokeriopą apsaugą nugarėlei. Tam, kad galėtumėte apsaugoti ir ekraną, reikės papildomai įsigyti apsauginę plėvelę arba stikliuką.
- Knygelės – šio tipo dėkliukai yra patogūs tuo, kad apsaugo planšetės tiek išorinę, tiek vidinę pusę. Knygelės dėklo minusas – jeigu dažnai naudojatės planšete tuomet nuolat reikės ją atverti, norint pasiekti jos ekraną.
- Rėmeliai – šio tipo dėklai dažniausiai gaminami iš minkštos medžiagos, o tai sudaro pranašumą atlaikant stiprius smūgius (planšetė krenta ant kieto paviršiaus, bet smūgis būna minkštas). Deja, šis dėklas apsaugo tik planšetės kraštelius, todėl norint, kad išmanusis įrenginys nesibraižytų, reikės įsigyti apsauginę plėvelę ir planšetės galui.