17.6 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Tirpstat nuo karščių? Tirpsta ir „Iki“ kainos: parduotuvėse ūžia „Vasarotojų fiesta“ su gaivinančiomis nuolaidomis iki 50 proc.

Ar jau skaitėte?

Iki pilnos laimės šį karštąjį savaitgalį reikia visai nedaug – grilyje pavartyti kvapnias dešreles, ant iešmo sumauti sultingus šašlykus, žarijose pasikepti šviežių bulvyčių ir atsigaivinti šaltais gėrimais bei skaniais ledais. Šiais malonumais pasirūpinti galima išleidžiant visai nedaug, nes solidžiomis nuolaidomis garsėjančiame „Iki“ prekybos tinkle vyksta tikra akcijų fiesta. Nuo sultingų arbūzų, šviežių uogų iki užkandžių ir grilinimui jau paruoštų patiekalų – „Iki“ lojalūs pirkėjai sutaupytus eurus net ir vieno apsipirkimo metu gali skaičiuoti dešimtimis, sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

- Reklama -

„Savo pirkėjams siekiame pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, kad jie arčiau namų galėtų įsigyti visko, ko šiuo metu reikia. Todėl ne tik rūpinamės ypač gausiu asortimentu, bet ir kiekvieną savaitę kruopščiai atrenkame apie 5 tūkst. prekių, kurioms skelbiame nuolaidas net iki 50 proc. Vertiname, kokios prekės šiuo metu yra aktualiausios, kad galėtume pasiūlyti pirkėjams kuo naudingesnes akcijas. O tai pirkėjams reiškia viena – reikalingomis prekėmis jie „Iki“ gali apsirūpinti taupydami ir laiką, ir pinigus“, – sako G. Kitovė.

IKI parduotuvė.

Įsibėgėjus vasarai, „Iki“ šią savaitę be tradicinių nuolaidų paskelbė dar ir „Vasarotojų fiestą“. Joje – aibė pamėgtų maisto prekių, kurias šią savaitę perkant „Iki“ galima išlesti mažiau.

Norisi nuo karščių gintis ledais? Įvairiems jų – nuo gurmaniškų „Billa Premium“ ir legendinių „Ben & Jerry’s“ iki numylėtų „Klasika“ ar „Pols“ – su „Iki“ kortele taikomos nuolaidos net iki 50 proc.

Temperatūrai jau kylant virš 30 laipsnių, svarbu nepamiršti ir vartoti daug skysčių. Apsirūpinti jais „Iki“ šią savaitę galima pigiau – sutaupys ieškantys ir mineralinio vandens, ir gazuotų gėrimų ar sulčių.

Šį ypač šiltais orais lepinsiantį savaitgalį maistą norėsis ruošti tik lauke. Sukti galvos, ką kepti, nereikės, jeigu prieš tai apsilankysite „Iki“. Pavyzdžiui, „Vasarotojų fiesta“ lojaliems „Iki“ pirkėjams atneša nuolaidas jau pamėgtoms dešrelėms – galite rinktis karštai rūkytas „Medžiotojų“, skanintas žolelėmis, klasikines ar specialiai paruoštas gardiems dešrainiams.

- Reklama -

Taupykite „Iki“: marinuotiems šviežios kiaulienos gaminiams – 20 proc. nuolaida

„Kad būtų dar greičiau ir pigiau, pasirūpinome ir specialiomis akcijomis tradicinėse „Iki Nuolaidiškėse“. Iki šios savaitės pabaigos lojalūs pirkėjai pačius įvairiausius marinuotus šviežios kiaulienos gaminius gali pirkti net penktadaliu pigiau. Jų siūlome sufasuotų patogiose pakuotėse, galima rinktis ir iš ypač plataus asortimento sveriamose lentynose. Iš šviežios, lietuviškos kiaulienos didžiausiose parduotuvėse mūsų mėsininkai patys ruošia šašlykus, kemša dešreles ir marinuoja kepsnius, tad pirkėjai gali būti ramūs dėl kokybės ir šviežumo“, – pabrėžia G. Kitovė.

O garnyrui ar netgi kaip atskiram patiekalui puikiai tiks naujo derliaus bulvytės. Šviežios „Clever“ bulvės vilios ne tik skoniu, bet ir gera kaina – su „Iki“ kortele jos šią savaitę tekainuoja 0,89 Eur/kg.

Negana to, stipriai sutaupys ir žuvies gerbėjai – skrostoms atlantinėms lašišoms be galvų, be uodegų skelbiama net 41 proc. akcija. Panaudojus „Iki“ lojalumo kortelę, jų kilogramo kaina nukris vos iki 9,99 Eur.

„Savaitgaliais turime tradiciją paskelbti ir naudingas nuolaidas ištisoms prekių kategorijoms. Taip pirkėjai turi daugiau galimybių sutaupyti – jie gali rinktis savo mėgstamus prekių ženklus ir mokėti mažiau. Šįkart iki sekmadienio taikome 20 proc. nuolaidą su „Iki“ kortele įvairiems vytintiems mėsos gaminiams, 25 proc. – konservuotiems vaisiams ir daržovėms bei miltams, kruopoms, o 30 proc. – ir sultims, nektarams, sulčių gėrimams“, – vardija G. Kitovė.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami „Iki“ leidiniuose parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Būsto remontas karantino metu – palankus laikotarpis sutaupyti

Beveik du mėnesius Lietuvoje besitęsiantis karantinas apvertė daugybės gyventojų planus aukštyn kojomis. Atnaujinti būstą tikėjęsi lietuviai pavasario pradžioje susidūrė ne tik su įvairiais trikdžiais...

Horoskopai lapkričio 21 dienai

AVINASNe viskas gali ir turi būti išsiaiškinta ir paaiškinta. Kai kuo tenka tiesiog patikėti. Ar ne per daug jėgų ir pinigų eikvojate besivaikydamas chimeras?...

Gyvename įdomiu laiku, kai dirbtinis intelektas gali padidinti mūsų produktyvumą

Generatyvinis dirbtinis intelektas (AI) ir kitos sparčiai besivystančios technologijos suartina fizinį ir skaitmeninį pasaulius. Šis procesas jau prasidėjęs – skaitmeniniai dvyniai naudojami gamyboje ir...

Šiemet stojant į aukštąsias mokyklas minimalūs konkursiniai balai išlieka tokie pat kaip pernai

Šiemet stosiantiesiems į aukštąsias mokyklas priėmimo kartelė nesikeičia: kaip ir ankstesniais metais, norint pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą universitetuose reikia būti surinkus bent 5,4,...

Skaniai ir taupiai: egzotiškas vaisius, pigesnis nei bananai ar mandarinai

Net ir nusprendus labai taupyti, nebūtina skubėti atsisakyti pamėgtų maisto produktų. Kartais tereikia atidžiau peržvelgti įvairius nuolaidų pasiūlymus, kurie leidžia net ir egzotinių vaisių įsigyti už patrauklesnę kainą. Pavyzdžiui, šiuo metu „Pomelo“ greipfrutai yra...

Gegužės 18-oji: vardadieniai, astrologija, dienos INFO, Gatvės muzikos diena

Gegužės 18-oji – Tarptautinė muziejų diena; Tarptautinė žavėjimosi augalais diena; Gatvės Muzikos Diena. Gegužės aštuonioliktoji, šeštadienis – 138-oji metų diena (šeštoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 226 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS