14.2 C
Telšiai
2024 / 07 / 25

Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų   

Ar jau skaitėte?

Liepos mėn. prekybos tinklas „Rimi“ pristato naujausią lojalumo kampaniją – „Nuolaidų sprintą“. Iki pat rugpjūčio lojalūs pirkėjai gali pasinaudoti nuolaidomis, kurios priklausys nuo apsipirkimų sumos, panaudojus „Mano Rimi“ kortelę. Pasak prekybos tinklo „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, jos sieks iki 15 proc., tad mėgaudamiesi vasara pirkėjai galės gerokai sutaupyti.

- Reklama -

Kaupiamosios nuolaidos – net iki 15 proc. 

Visą liepos mėnesį vyksiančios „Nuolaidų sprinto“ kampanijos metu „Rimi“ pirkėjai gali po kiekvieno apsipirkimo gauti skirtingų lygių nuolaidas. 

Pasak prekybos tinklo „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, Kaupiamosios nuolaidos sieks iki 15 proc.

Pirmojo lygio nuolaida, kuri sieks 7 proc., pirkėjai galės pasinaudoti apsipirkę nuo 50 iki 99 Eur, o antrojo lygio, siekiančia 10 proc., apsipirkus nuo 100 iki 149 Eur. Tie, kurių bendra pirkinių krepšelio suma bus 150 Eur ar daugiau, galės pasinaudoti net 15 proc. nuolaida kitam apsipirkimui. Be to, pirkinių sumos yra kaupiamos, tad pasiekti maksimalią nuolaidą pavyks dar lengviau, o tai leis apsipirkti pigiau. 

„Toks lojalumo kampanijos paprastumas užtikrina, kad kiekvienas mūsų pirkėjas – ir tas, kuris mėgsta apsipirkti dažniau, bet mažesniais krepšeliais, galėtų  pasinaudoti nuolaida. Mūsų tikslas – nuolat ieškoti būdų suteikti lojaliems pirkėjams įvairias papildomas naudas. Tad savo klientams siūlydami kaupiamąsias nuolaidas norime padėti dar daugiau sutaupyti. Vien per praėjusius metus apsipirkę „Rimi“ parduotuvėse ir pasinaudoję lojalumo kortele pirkėjai bendrai sutaupė beveik 90,5 mln. eurų, tad būti lojaliu – apsimoka“, – teigia V. Lukoševičius. 

Kaip pasinaudoti nuolaidomis? 

Norėdami pasinaudoti kampanijos nuolaidomis pirkėjai turi aktyvuoti nuolaidų kuponus savo programėlėje „Mano Rimi“. Tai galima padaryti parduotuvėse esančiuose terminaluose, prisijungus prie savo paskyros www.rimi.lt arba mobiliojoje aplikacijoje. 

 „Nuolaidų sprintas“ –  tai dar vienas būdas sutaupyti apsiperkant „Rimi“. Lojalūs pirkėjai savo paskyrose galės matyti, kokią apsipirkimų sumą jau yra sukaupę ir kiek liko iki maksimalios nuolaidos gavimo – tai leis stebėti bei planuoti savo pigesnius apsipirkimus. Siekiame, kad mūsų lojalūs pirkėjai galėtų paprastai bei lengvai pasinaudoti visomis „Rimi“ lojalumo programos naudomis“, – sako „Rimi“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė Eglė Krasauskienė. 

- Reklama -

Dar daugiau lojalumo programos naudų 

„Mano Rimi“ lojalumo programos dalyviai  kiekvieną savaitę gali naudotis įvairiais kuponais, „Mano šeimai“ skirtais pasiūlymais, o pirmadieniais senjorai apsiperka pigiau, nes jiems taikoma papildoma 10 proc. nuolaida krepšeliui. Be to, lojalumo programos dalyviai taip pat naudojasi asmeniniais pasiūlymais, pritaikomais atsižvelgiant į lojalių pirkėjų apsipirkimo įpročius.  

„Tiesa, „Mano Rimi“ lojalumo programos dalyviai gali pasinaudoti nuolaidomis ne tik „Rimi“ parduotuvėse, bet ir partnerių vietose. Pavyzdžiui, visiems, turintiems „Mano Rimi“ kortelę, galioja „Affidea“ klinikos lojalumo programos nuolaidos – paslaugos bei tyrimai jiems kainuoja iki 7 proc. pigiau. Besirūpinantys savo fizine sveikata gali pasinaudoti ir „Lemon Gym“ siūloma 7 dienų nemokama naryste, 10 proc. nuolaida metinei „Premium“ narystei arba išmėginti 3 dienų nemokamą narystę „Impuls“ sporto klubuose. Gera nuotaika taip pat yra labai svarbu, tad perkant „Cinamon“ kino bilietus į „Mano Rimi“ kortelę grįžta 2 proc. nuo bilietų sumos“, – vardija E. Krasauskienė. 

Susigrąžinti dalį sumos į „Mano Rimi“ kortelę taip pat galima siunčiant siuntas per „Omnivos“ paštomatus (10 centų už kiekvieną užregistruotą siuntą, nurodant „Rimi“ lojalumo kortelės numerį), pilant degalus „Neste“ degalinėse (0,09 € ct/ l nuolaida iškart ir 0,90 € ct / l grįžta į „Mano Rimi“ kortelę) ar apsiperkant „Benu“ vaistinėse (1 proc. nuo pirkinių sumos).

„Ir tai dar tolo gražu ne visos naudos. Detaliau su jomis susipažinti galima „Rimi“ mobiliojoje programėlėje arba interneto svetainėje www.rimi.lt, taip pat parduotuvių terminaluose“, – primena E. Krasauskienė. 

TOP naujienos

Horoskopai liepos 25 dienai

AVINASTechnika progresuoja nepaprastai sparčiai. Šiandien galite savo kailiu pajusti, kaip nelengva spėti koja kojon su naujomis technologijomis. Įsibėgėjus sunku sustoti, bet bent trumpai pailsėjęs...

LRT vien tikras naujienas skelbs ir Melagių dieną

Visuomeninis transliuotojas LRT atkreipia dėmesį, kad visose LRT žiniasklaidos platformose (radijuje, televizijoje ir naujienų portale) Melagių dieną, balandžio 1-ąją, bus skelbiama vien patikrinta informacija...

Pasaulinė A. Blaževičiaus filmo „Bėgikė“ premjera – Karlovi Varų kino festivalyje

Rugpjūčio pabaigoje vyksiantis 55–asis Karlovi Varų kino festivalis antradienį pristatė šiemetinę programą. Tarp kruopščiai iš viso pasaulio atrinktų 120–ies filmų į tarptautinį festivalį pateko...

Atsirado blusų? Patarimai, ką daryti

Šiltas ruduo padidino blusų aktyvumą, kenkėjų kontrolės ekspertai jų aptinka ne tik rūsiuose, namuose, kur laikomi gyvūnai, bet ir vaikų darželiuose, gamybinėse patalpose bei...

Rytą pradėkite nuo maistingo glotnučio: patiks net ir tiems, kurie nevalgo pusryčių

Šąlantys orai kasmet pradeda siųsti išbandymus mūsų organizmui – nusilpęs imunitetas, nuovargis ir pirmieji peršalimo požymiai signalizuoja apie vitaminų trūkumą. Citrusiniai vaisiai, tokie kaip apelsinai, mandarinai, klementinai, o tarp jų ir kiviai – gali...

Kaip įveisti mišką savo ne miško žemėje? Nuo ko pradėti?

Žmones, kurie turi nenaudojamos žemės ir neketina užsiimti žemės ūkiu, Valstybinė miškų tarnyba skatina įveisti joje mišką. Taip jie ne tik gautų asmeninės naudos, bet ir prisidėtų prie Lietuvos miškingumo didinimo. Skatindama žmones imtis šios...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS