15.4 C
Telšiai
2020 8 rugpjūčio, Šeštadienis
Home Sportas & sveikata Koronaviruso infekcija diagnozuota 4 Telšių rajono gyventojams

Koronaviruso infekcija diagnozuota 4 Telšių rajono gyventojams

0
Koronaviruso COVID-19 infekcija diagnozuota 4 Telšių rajono gyventojams (1 susirgimas nustatytas ligoninėje). Nuotrauka Anna Shvets iš Pexels.

Telšių pirminės sveikatos priežiūros centro duomenimis, šeštadienį ir sekmadienį Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 68 asmenų.

Per visas mobiliojo punkto darbo dienas (nuo antradienio iki sekmadienio) Telšių mobiliajame punkte patikrinti 235 asmenys. 111 iš jų yra Telšių rajono gyventojai, likusieji – iš Mažeikių, Plungės, Rietavo ir kitų rajonų.

Mobiliajame punkte paėmus mėginius, nustatyti 8 susirgimo atvejai, 3 iš jų – Telšių rajono gyventojams.

Šiuo metu turimais duomenimis, koronaviruso COVID-19 infekcija diagnozuota 4 Telšių rajono gyventojams (1 susirgimas nustatytas ligoninėje).

Per visą karantino laikotarpį Telšių greitoji medicinos pagalba į ligoninę išvežė 4 asmenis, kuriems buvo įtariamas kononavirusas.

Registracija į mobilųjį punktą vykdoma paskambinus karštąja koronos linija 1808. Čia dirbantys specialistai, įvertinę skambinančiojo nurodytus požymius, priima sprendimą, ar būtina atlikti tyrimą mobiliajame punkte.


Sveikatos.info


Karantino metu šalies savivaldybės įpareigotos užtikrinti transportavimo paslaugas iš užsienio šalių į Lietuvos rajonus grįžtantiems asmenims. Šią savaitę Telšių rajono savivaldybė transporto paslaugą suteikė 29 asmenims. Jie iš užsienio grįžo į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Palangą ir iš šių miestų buvo parvežti į Telšių rajoną.

Į Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam tinkamas sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, gali izoliuotis savo pasirinktose patalpose. Tie, kurie neturi tinkamų patalpų, 14 dienų izoliaciją praleidžia savivaldybių parengtose patalpose. Iš 29 į Telšių rajoną parvežtų asmenų 21 saviizoliavosi savo gyvenamosiose patalpose, 8 – Telšių rajono savivaldybės parūpintose patalpose. Viso patalpose, kurias parūpino savivaldybė, izoliuojasi 12 asmenų.

Telšių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro informacija

112

Auto

Būstas

Gyvenimas & žmonės

Kultūra & švietimas

Laisvalaikis