17.6 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Ieškantiems dinamiško darbo – „Lidl“ parduotuvės Kaune vadovė kviečia prisijungti prie komandos

Ar jau skaitėte?

Rita visą gyvenimą svajojo dirbti prekybos srityje, todėl tik pamačiusi naujienas apie „Lidl“ veiklos pradžią Lietuvoje, be jokių abejonių nusprendė užpildyti anketą ir kandidatuoti į laisvą poziciją. Pradėjusi dirbti kaip pardavėja, moteris „Lidl“ prekybos tinkle skaičiuoja jau aštuonerius metus, o penkerius iš jų eina vadovaujamas pareigas. Šiuo metu „Lidl“ parduotuvei Kaune, Raudondvario pl., adresu Ežero g. 3, vadovaujanti Rita sako, kad šios pareigos padėjo jai augti ne tik profesinėje srityje, bet prisidėjo ir prie teigiamų asmenybės pokyčių.

- Reklama -

Svarstyti apie darbą „Lidl“ Rita pradėjo vos išvydusi naujienas, kad prekybos tinklas žengia į Lietuvą. Dalindamasi savo istorija, parduotuvės vadovė skatina prisijungti prie komandos ir tapti „Lidl“ dalimi.

LIDL parduotuvės Kaune vadovė Rita.

„Karjeros laiptais „Lidl“ kilau palaipsniui: pradėjau nuo pardavėjos pozicijos, vėliau tapau parduotuvės vadovo asistente, po dar kiek laiko – parduotuvės vadovo pavaduotoja, o šiuo metu esu Kauno, Raudondvario pl. esančio „Lidl“ parduotuvės vadovė“, – pasakoja Kauno „Lidl“ parduotuvės vadovė.

Moteris neslepia, kad nors vadovės pareigos itin atsakingos, o kelyje pasitaiko įvairiausių iššūkių – neįsivaizduoja savęs kitur ir džiaugiasi dinamiška darbo kasdienybe, palaikančia komanda bei konkurencingu atlyginimu. Ieškančius naujos karjeros stotelės, Rita kviečia apsvarstyti galimybę prisijungti prie „Lidl“ komandos. Pati komandos vadovė naujų narių lauktų ir savo parduotuvės komandoje.

Daugiau apie laisvas pozicijas parduotuvėje galima sužinoti čia: Pardavėjas (-a) Kaune (Raudondvario pl.) – Kaunas (lidl.lt)

Pareigos padėjo įgyti naudingų įgūdžių

Bendravimas su žmonėmis Ritai – vienas maloniausių darbų, todėl net būdama parduotuvės vadove, ji mielu noru skuba į kasą pagelbėti kolegoms ir taip pat pabendrauti su pirkėjais.

- Reklama -

„Per visus metus „Lidl“ aš įgijau tikrai didelę bendravimo su žmonėmis patirtį, kadangi per šį laiką teko susidurti su labai daug skirtingų žmonių. Dar ir dabar vos gavus progą dirbti kasoje, tarsi atsigaunu – man malonu aptarnauti klientus, tiesiogiai su jais pabendrauti“, – sako parduotuvės vadovė.

Ji pasakoja, kad parduotuvės vadovės darbas padėjo išmokti palaikyti pokalbį, susibendrauti net su tais, kurie yra kuklesni ir nedrąsūs.

„Būna naujų darbuotojų, kurie yra tylesni, nedrįsta paklausti ar pirmi užkalbinti, tačiau prie tokio žmogaus ne tik reikia, bet yra būtina prieiti. Komandiškumas mūsų organizacijoje yra labai svarbus, tad svarbu nepamiršti, kad puoselėti gerą atmosferą darbe turime visi“, – teigia Rita.

Įsilieti padėjo stipri komanda

LIDL Lietuva valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

Rita teigia, kad įsiliejimas į komandą nebūtų toks paprastas be kolektyvo narių. Pasak parduotuvės vadovės, šioje parduotuvėje itin jaučiasi komandiškumas ir komandos stiprybė, gebėjimas palaikyti vienas kitą ir kolegų savarankiškumas.

„Greitai įsilieti į komandą man padėjo ir tai, kad Kaune savo kolegas daugiau ar mažiau pažįstame, todėl nebuvau naujokė. Jau dabar jaučiuosi kaip komandos dalis – einu į darbą ir jaučiu, kad man čia gera“, – pasakoja parduotuvės vadovė.

Rita sako, kad šie pastarieji mėnesiai buvo gana intensyvūs – nauja komanda, parduotuvė bei atsakomybės, tačiau nepaisant to, ji su visu parduotuvės kolektyvu gali džiaugtis gerais rezultatais.

„Komandos nariai puikiai jaučia vienas kitą – kiekvienas žino savo atsakomybes ir kokius darbus reikia atlikti. Visi vieni kitus gerai pažįstame – itin daug juokaujame, komanda pasižymi gyvybingumu, ko gero, nesu dar sutikusi taip aktyviai bendraujančių ir bendradarbiaujančių žmonių“, – pasakoja Rita.

Pasak parduotuvės vadovės, net ir stiprią komandą būtina ir toliau stiprinti, o tai padaryti padeda bendri susibūrimai.

„Mūsų komandos šios vasaros svajonė – paplaukioti su jachta Kauno mariose. Esame laimėję vidinį parduotuvėms skirtą konkursą, kurio prizas buvo biudžetas komandos pramogoms. Tikimės, kad šis laimėjimas padės išpildyti šią svajonę ir su kolegomis dar labiau sustiprinti ryšį jau už parduotuvės ribų“, – teigia moteris.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 74 „Lidl“ parduotuvės 28 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“ 

TOP naujienos

Į teisiamųjų suolą sės narkotinėmis medžiagomis disponavę telšiškis ir mažeikiškis

Teismui perduota baudžiamoji bylą, kurioje neteisėtu disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų kaltinami du vyrai – 32-ejų mažeikiškis ir 44-erių telšiškis. Pastarasis taip pat...

Kvietimas suskubti norintiems itin spartaus interneto kaime

Skaitmeninė atskirtis tarp miesto ir kaimo netrukus dar labiau sumažės – kaimo vietovių gyventojai turės galimybę prisijungti prie itin spartaus interneto. Tačiau tam, kad...

Šiandien numatomos sudėtingos orų sąlygos

Šiandien pirmoje dienos pusėje daug kur protarpiais krituliai, vyraus šlapdriba, sniegas, antroje dienos pusėje krituliai bus trumpalaikiai, vyraus sniegas. Vietomis pustys, kils trumpa pūga,...

Individualiai tinkantis fizinis krūvis – kodėl jo nustatymas toks svarbus?

Nors nėra vieno vaisto nuo visų ligų, egzistuoja individualus fizinio krūvio receptas, kurį kiekvienam žmogui gali išrašyti sporto medicinos gydytojas ir tokiu būdu padėti...

„Rimi“ įsigiję lašišos pigiau, Mamos dieną atšvęskite terasoje: su šiais patarimais ją iškepsite tobulai

Tik spėjome apsidžiaugti atgimusia gamta, kai netikėtai vyšnių žiedus nuklojo sniegas. Bet žiemos grimasos pavasario neišgąsdino ir grįžus šiltiems orams vėl terasoje galime užkurti kepsnines. Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – Mamos dienai –...

ORAI: Kaitra Lietuvą alins toliau

Ketvirtadienio naktį be lietaus. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra 15–20, pietryčiuose iki 22 laipsnių šilumos. Dieną vietomis trumpas lietus, perkūnija. Vėjas nepastovios krypties, 5–10 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai 15–17 m/s. Temperatūra...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS