21.8 C
Telšiai
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė sausio 8-ajai, pirmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien neblogai seksis megzti kontaktus, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, flirtuoti. Galite kažkuo susižavėti. Visgi derėtų pasisaugoti apgaulių. Būkite budrūs kelyje.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, ši diena privers labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, puoselėti svarbias vertybes. Gana pavojingos lengvabūdiškos avantiūros finansine prasme.

DVYNIAI. Šiandien kažkam labai knietės primesti jums savo įtaką, pakerėti. O galbūt jūs kitus stebinsite savo intensyviu dėmesiu ir nerealiais reikalavimais. Kita vertus, galimas ir žaismingas nuotykis, flirtas.

VĖŽYS. Mintys suksis apie ūkinius reikalus, sveikatą ir išvaizdą. Norėsis keisti gyvenimo būdą, mitybą. Nesikamuokite, jei ne viskas pavyksta tobulai ir greitai.

LIŪTAS. Smagesnius planus gali jaukti problemos, susijusios su vaikais, augintiniais ar mylimu žmogumi. Jeigu vakare dalyvausite šou renginyje, pasimatyme ar pan., jus gali nustebinti staigmena.

MERGELĖ. Regis, geriausiai jausitės savo namų aplinkoje arba galėdami šiek tiek atsiriboti nuo svetimų žmonių. Pasisaugokite sukčių, nesileiskite manipuliuojami.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, šiandien patiks bendrauti, flirtuoti, žarstyti sąmojį. Galite priplepėti kiek per daug ir prisidaryti problemų. Galvokite, ką kalbate, rašote ar skelbiate.

SKORPIONAS. Jums rūpės nekilnojamojo turto rinka, prekės internetu ir pan. Stengsitės susikurti daugiau patogumų, rasti progų skaniai pavalgyti ir kitus pavaišinti.

ŠAULYS. Galbūt išsiaiškinsite tai, kas jus labiausiai jaudina santykiuose su dominančiu žmogumi – grožis, meilė ar nauda. Atsargiau vertinkite gandus, paskalas ir patys jų neskleiskite.

OŽIARAGIS. Stigs noro bendrauti su aplinkiniais. Galbūt nekaip jaučiatės ir norisi ramybės, privatumo. Geriau nesiimkite veiklos, kuriai prieštarauja vidinis balsas. Jokiu būdu nesėskite prie vairo neblaivūs.

VANDENIS. Diena bus nebloga, jei neturite didelių norų. Seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, užsiimti hobiu, bendrauti su draugais ir pažįstamais. Neskubėkite pirkti siūlomos prekės, nes veikiausiai jums jos nereikia.

ŽUVYS. Stenkitės tvarkingai atlikti ką esate numatę ir nenuleiskite rankų, jei kažkas pakryps nenumatyta linkme. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopas sausio 6 dienai

AVINASJūs darote didelę įtaką aplinkiniams žmonėms. Pasinaudokite tuo ir pritraukite kuo daugiau šalininkų. Kuo daugiau žmonių jus parems, tuo sparčiau eisis darbai. Geras SUDOKU, čempionatas...

Horoskopai vasario 13 dienai

AVINASNebūkite pernelyg atsargus. Gyvenkite įprastu ritmu. Šiandien labai svarbu, kad bet kokia veikla jums teiktų džiaugsmo. Stenkitės rasti kompanionų tiek darbui, tiek poilsiui. JAUTISDeramai leiskite...

Kanadiečiai irgi gamina cepelinus – jų priedai lietuviams atims žadą

Cepelinai – lietuvių pasididžiavimas, tad sekmadienį, minint Pasaulio cepelinų dieną, nemažai jais gardžiuosis galbūt net ne vieną kartą. Dažnas viena ausimi girdėjo, kad panašius...

Horoskopai spalio 24 dienai

AVINASPernelyg daug visko vyksta vienu metu. Venkite žmonių, kurie tik blaškosi, triukšmauja ir viską komplikuoja. Šiandien kaip niekad reikia daugiau paprastumo. Jau būtų laikas...

Patarė, koks lengviausias ir greičiausias būdas palyginti kainas maisto prekių parduotuvėje

Išsirinkti produktą palankiausia kaina rūpi visiems. Tą padaryti visai nesunku, nes maisto prekių parduotuvės turi patogų įrankį, kuris padeda sumaniai apsipirkti – ir jis pirkėjams būna tiesiai prieš akis. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“...

Horoskopai rugpjūčio 18 dienai

AVINASDarykite viską, kad sumažintumėte savo darbo krūvį. Jis akivaizdžiai per didelis. Per daugybę smulkmenų imate nepastebėti esminių dalykų. Pavojingai didėja rimtų klaidų tikimybė. Vakarop pasistenkite bent trumpam radikaliai pakeisti veiklos pobūdį. Tarp kasdienybės ir geismo....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS