14.2 C
Telšiai
2024 / 07 / 25

Astrologinė prognozė liepos 4-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien gali būti daug tuščio energijos eikvojimo. Galbūt dėl to, kad nesusidarėte konkrečios dienotvarkės, o gal dėl įvairių keistų trikdžių, įsivaizduojamų problemų.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien aktyvūs būsite šeiminiuose ir turto reikaluose. Noras lengvai praturtėti gali jus įvelti į nemalonumus. Nesukčiaukite ir patys saugokitės sukčių. Gera diena aktyviam poilsiui gamtoje, tik turite būti atsargūs prie vandens.

DVYNIAI. Veikiausiai jums teks įdėti pastangų ir turėti daug savitvardos, kad ši diena nenuviltų jūsų ir kitų žmonių. Užsiimkite ramia veikla, venkite fiziškai sunkių bei pavojingų užsiėmimų, saugokitės pavojų vandenyje.

VĖŽYS. Šią dieną ramiai atsipalaiduokite. Geriau būkite pasyvūs ir paslaptingi nei pernelyg aktyvūs. Atsargiai kelyje. Saugokitės nesąžiningų žmonių, sukčių.

LIŪTAS. Norite ar nenorite, jums teks nemažai bendrauti. Visgi pasižymėsite subjektyvumu, todėl sklandaus, nuoširdaus bendravimo gali pristigti. Pasisaugokite galimų nuostolių dėl vandens, sukčiavimų.

MERGELĖ. Trokšite ramios dienos, tačiau gali nepavykti išvengti incidentų, klastų, nemalonių anoniminių komentarų. Jeigu mėginsite apginti savo įsitikinimus, įsivelsite į keistas peripetijas. Į kai ką būtų geriau nekreipti dėmesio. Saugokitės sukčių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Gali būti daug kalbama apie vertybinius dalykus, išsilavinimą, keliones. Regis, šiek tiek nerimausite, kad kai kurios jūsų paslaptys ar laiku nedeklaruoti dalykai gali pakenkti reputacijai. Itin saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Šiandien būkite labai atidūs dėl finansinių, komercinių dalykų. Bus lengva apsigauti ar būti apgautiems, suklysti tvarkant sąskaitas, pervedant mokėjimus ir pan.

ŠAULYS. Jums derėtų stengtis išvengti konfliktų, nes nuo vieno nesusikalbėjimo gali išbujoti dideli nesusipratimai. Su neblaiviais asmenimis verčiau nė nepradėkite diskusijų. Saugokitės pavojų vandenyje, apsinuodijimo, erkių.

OŽIARAGIS. Pasistenkite padirbėti, jeigu turite skubių neužbaigtų darbų, kurių terminai eina į pabaigą. Taip pat reaguokite į organizmo signalus, saugokite sveikatą.

VANDENIS. Teks vikriai suktis, jeigu esate susiję su pramogų verslu, meno sfera, turizmu. Asmenys, kuriais žavitės ir pasitikite, gali pradėti naudotis jūsų dosnumu, patiklumu. Pasisaugokite sukčių.

ŽUVYS. Šiandien būsite nerimastingi, niekuo nepasitikėsite. Visgi reikia labiau susikoncentruoti ir energiją nukreipti konkrečiai užduočiai atlikti. Laisvalaikiu ieškokite atsipalaidavimo gamtoje, tik neerzinkite gyvūnų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopai rugsėjo 16 dienai

AVINASSunku pasakyti, kurion pusėn keliaujate šiandien, bet vienaip ar kitaip padėtis kontroliuojama. Geros naujienos jums gali būti blogos jūsų kaimynams, ir atvirkščiai. Atsargumo niekad...

2023 metais: augs gyventojų pajamos, prasideda svarbios reformos

2023 metais augs senatvės, netekto darbingumo, našlių ir našlaičių pensijos, tikslinės kompensacijos neįgaliesiems, vienišo asmens išmoka, mažų pensijų priemokos, reikšmingai didės ir minimali alga,...

Ruošiantis dengti šventinį rugsėjo 1-osios dienos stalą – šiuo metu madingiausio Bento torto receptas

Saldintos duonos ar į tortą panašių skanėstų kepimo idėja atsirado dar senovės civilizacijose. Manoma, kad senovės egiptiečiai kepė pyragus iš tokių ingredientų kaip medus,...

Su „Mano Rimi“ lojalumo programa rūpintis sveikata dar pigiau – jungiasi dar daugiau partnerių

Prekybos tinklas „Rimi“ ir toliau stiprina vartotojų lojalumą ir plečia „Rimi“ lojalumo programos partnerių ratą. Nuo šiol pirkėjai galės gauti dar daugiau verčių naudodamiesi...

Saldumu išsiskiriantys plokštieji persikai: skanauti šviežius ar kepti ant grilio?

Šiltuoju metų laikotarpiu parduotuvių lentynose galima rasti daug šviežių ir sezoninių vaisių, tarp jų ir plokščiųjų persikų. Šiuose vaisiuose gausu vitaminų ir antioksidantų, jie suteikia energijos bei organizmą papildo vandeniu. Be to, persikais gardinti...

Savaitgalį daug kur sulauksime trumpalaikio lietaus

Savaitgalį daug kur sulauksime trumpalaikio lietaus. Audioknyga: KĄ JIE MUMS PADARĖ. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu. Pasiklausykite 20 min. nemokamai >> Šiandien daugelyje rajonų trumpas lietus, kai kur galima perkūnija. Aukščiausia temperatūra 18–23 laipsniai šilumos. Liepos 10-os...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS