19.2 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė liepos 2-ajai, antradieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti gyvenimo aplinką, interjerą ar asmeninį stilių. Regis, sulauksite ir draugiškos pagalbos, ir naudingos informacijos.

- Reklama -

JAUTIS. Galimi svarbūs verslo arba asmeninio gyvenimo sprendimai. Palankus metas tvarkyti buitinius bei žemės reikalus, meistrauti, prekiauti, nerti į kūrybos gelmes ar kitaip surizikuoti siekiant saviraiškos. Galite įsigyti ar parduoti planuotą daiktą.

DVYNIAI. Šiandien nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite visų savo planų, paslapčių. Vakare turėsite progų pasireikšti, sublizgėti. Galite sulaukti vienokio ar kitokio atpildo už pastangas.  

VĖŽYS. Nuo pat ryto būsite aktyvūs, linkę flirtuoti, diskutuoti, eksperimentuoti. Kai kurie pokalbiai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Visgi vakarop jau panorėsite atsiriboti nuo bet kokio šurmulio ir pasinerti į savo vidinę erdvę.

LIŪTAS. Šiandien niekas negalės jums sutrukdyti įgyti populiarumo ar žinomumo. Galite sudaryti netikėtą sutartį, keisti darbo sferą, kolektyvą, sudalyvauti profesiniame ar kūrybiniame konkurse ir pan.

MERGELĖ. Naujų vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Galbūt teks spontaniškai apsispręsti dėl kelionės, įsidarbinimo, stažuotės ar kt. Gero patarimo galite sulaukti iš draugo ar gyvenimo partnerio.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas, susijusias su mokesčiais, skolomis, darbu, verslu. Vakarop gali kilti noras ką nors kilnaus nuveikti, plėsti akiratį.

SKORPIONAS. Nebloga diena, jeigu aktualu tvarkyti teisinius ar finansinius reikalus, kreiptis į teismą ar antstolius, kreditorius. Jumis labai domėsis neabejingai nusiteikę asmenys. Galite pasijusti suintriguoti, sulaukę netikėtų pasiūlymų ar pareiškimų.

ŠAULYS. Būkite atidūs pokyčiams, įsigilinkite į naujas aplinkybes. Turbūt gausite informacijos, susijusios su į(si)darbinimu, sveikatos tyrimais ar reabilitacija, dominančiais gyvūnais ir pan.

OŽIARAGIS. Pajusite, kad jums arba mylimam žmogui, vaikams kaip oro reikia naujų įspūdžių, atrakcijų. Tiktų prisipažinti, kad mylite, pirštis, užsisakyti kelionę, mėginti įgyvendinti kūrybinius sumanymus, keisti stilių, įsigyti augintinį ir pan.

VANDENIS. Ši diena žada netikėtumų šeimoje, giminėje ar pan. Vakare galite sudalyvauti kultūriniame, šou renginyje, varžybose, pasimatyme ar kt. Turbūt norėsis dosniai reikšti jausmus, dalintis naujienomis. Stenkitės labiau apgalvoti savo žodžius.

ŽUVYS. Iš ryto būsite nusiteikę įvairiems vizitams, pokalbiams, saviraiškai internete, reklamai. Turėsite puikią galimybę pasitarti bei išklausyti kitus. Vakaras turbūt leis pasimėgauti žemiškais malonumais, pasidžiaugti artimaisiais, šeima.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Po vėjuoto, bet šviesesnio penktadienio greitai užgrius naujas ciklonas

Po vėjuoto, bet šviesesnio penktadienio greitai užgrius naujas ciklonas. Vasario 10-os dieną daug kur, daugiausia pietrytinėje Lietuvos dalyje, trumpi krituliai (sniegas, šlapdriba). Rytą kai kur...

Kokių gydytojų nuotolinės konsultacijoms šventiniu laikotarpiu prireikė rajono gyventojams?

Kartais kaip tyčia savaitgalį ar šventiniu laikotarpiu susergame ir nėra galimybių apsilankyti pas gydytoją. Visgi matoma tendencija, kad Lietuvos gyventojai ieško išeičių. Sveikatos paslaugų...

Majonezas – draugas ar priešas: dietologo verdiktas

Artėjant didžiosioms metų šventėms daugelis tikriausiai neįsivaizduoja savo šventinio stalo be patiekalų, kurių vienas pagrindinių ingredientų – majonezas. Visgi, apie šį pagardą sklando nemažai...

Šviežios bulvės keičia pernykštes: nepadarykite klaidos – ir virti, ir kepti jų blynus reikia šiek tiek kitaip

Kaip ir daugumą šakniavaisių daržovių, bulves dažnai įsivaizduojame kaip neturinčias sezono – juk jų yra visada, kai tik norime. Visgi, šviežias naujo derliaus bulvytes...

Šiandien Lietuvoje protarpiais krituliai, vyraus šlapdriba ir sniegas

Artimiausią parą numatomi vėjuoti ir su krituliais orai, vėliau vėjai aprims, o kritulių bus ne visur. Šiandien Lietuvoje protarpiais krituliai, vyraus šlapdriba ir sniegas. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s....

Trys skanėstų idėjos iš šviežių sodo ir daržo gėrybių

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje šventė Pyragų diena. Tai tradicija tapusi iniciatyva, skirta kepti šiuos skanėstus ir už sutartą kainą pardavinėti juos kolegoms, draugams ar mokslo bičiuliams, o gautą pelną skirti kilniam tikslui. Nors gaminti pyragus...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS