15 C
Telšiai
2024 / 06 / 22

Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien aiškinkitės santykius, kolegiškai dalinkitės patirtimi, žiniomis. Seksis tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, bylinėtis. Galite gauti darbo, verslo užsakymą, už kurį bus neblogai atlyginta.

- Reklama -

JAUTIS. Ši diena skatins siekti tvarkos, švaros, pagalvoti apie savo išorinį įvaizdį. Jeigu eisite į darbo pokalbį, padarysite gerą įspūdį. Vakare galite tikėtis komplimentų ir kitų malonių dėmesio ženklų iš susidomėjusių asmenų.

DVYNIAI. Šiandien iš ryto būsite nusiteikę nerūpestingai. Gerai sutarsite su vaikais, smagiai šmaikštausite. Visgi popiet galite gauti pastabų dėl nekokybiško darbo ar informavimo netikslumų.

VĖŽYS. Gali būti, kad pavyks su nekilnojamuoju turtu, šeimos gerove susijęs sumanymas. Vakare pravartu sudalyvauti kultūriniame ar pramoginiame renginyje. Arba skirkite daugiau laiko vaikams, vaikaičiams.

LIŪTAS. Regis, nestokosite įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Palanku preliminariai tartis dėl reklamos, bendradarbiavimo ar pan. Vakaras leis pasimėgauti žemiškais malonumais, pagerinti santykius su artimaisiais.

MERGELĖ. Šiandien galite sulaukti naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos srityse. Galimos pajamos iš nuomos, komercijos. Regis, vakare susitiksite su tais, iš kurių galite tikėtis protingų patarimų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni būsite, tuo geriau seksis. Galimi svarbūs sprendimai verslo ir asmeninio gyvenimo sferoje. Raskite laiko pabendrauti su tais, kurie patinka arba gali būti naudingi.

SKORPIONAS. Nebloga diena meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tačiau tik nuo pietų bus palankiau dalyvauti triukšmingose akcijose, susibūrimuose.                 

ŠAULYS. Iš pat ryto imkitės spręsti aktualius klausimus, bendrauti. Jūsų sumanumas, ryšiai su draugais ir įtakingais pažįstamais gali padėti išspręsti kai kurias problemas. Nuo pietų stigs noro ir energijos rimtesniems darbams, bendravimui.

OŽIARAGIS. Nors dalykiniai reikalai kels abejonių, tačiau šiandien galima tikėtis palankesnio požiūrio. Naudokitės suteikiama pagalba projektų rašymui, renginių organizavimui arba galimybe pasimokyti iš daugiau sugebančių.

VANDENIS. Ši diena žada daugiau optimizmo ir toli siekiančių planų. Galite gauti svarbią žinią iš užsienio. Kai kurie susitikimai, kontaktai su specialistais arba naujienos gali turėti įtakos jūsų ateičiai.

ŽUVYS. Mintys suksis apie studijas, keliones, geopolitiką. Regis, gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Galbūt pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui arba užsimegs nauja reikšminga pažintis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Serialas visai šeimai „Kalėdos karantine“: iššūkiai ir pasiruošimas kitokioms Kalėdoms

Jau nuo šiandien portale LRT.lt ir LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovus džiugins šventinis serialas visai šeimai „Kalėdos karantine“, kuriame bus galima susitikti...

Lietuviška tradicija – lankyti sergančius artimuosius su maisto krepšiais – nenyksta ir pandemijos metu

Covid-19 pandemija nesugriovė tradicijos ligoninėje gulinčius artimuosius lankyti su maisto produktų pilnais krepšiais. Rugsėjį atlikta reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa parodė, kad didžioji dalis...

Keto mityba – būdas tirpinti kilogramus ar stresas organizmui?

Vis labiau populiarėjanti keto dieta kelia ne tik susidomėjimą, bet ir diskusijas – tai laiko švaistymas, nauja mada, ar idealus būdas mesti svorį? Ką...

Kauno policija ieško nemažą pinigų sumą pametusio žmogaus

Šią istoriją būtų galima vadinti laiminga, jei pareigūnams pavyktų surasti pamestų pinigų savininką ir jam juos grąžinti. Jau savaitė, kaip Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato...

Horoskopai gegužės 29 dienai

AVINASKodėl amžinai viską sužinote paskutinis? Šiandien vėl pražiopsojote kažką svarbaus. Net jei turėsite dar vieną galimybę, tai jau nebus visai tas pat. Labai naudingą žinią gali atnešti vaikas ar senyvas žmogus. JAUTISNetikėtas emocijų proveržis sujudins...

Paprasta ir veiksminga: viena gudrybė net ir patį rūgščiausią mandariną pavers saldžiu

Mandarinai – žiemos vaisius numeris vienas. Nebrangūs, gaivinančiai saldūs ir taip maloniaikvepiantys! Dažnas turi savus triukus, kaip parduotuvėje juos išsirinkti pačius skaniausius,tačiau kartais visgi namo parsinešti mandarinai būna rūgštesni nei tikėtasi. Tačiau išeitis yra–...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS