17.6 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 5–11 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžia nebloga ieškantiems tiesos, teisingumo ir gyvenimo prasmės. Tiktų organizuoti renginius, mokymus, bendraminčių grupę. Galbūt sutiksite tokią asmenybę, kuri taps pavyzdžiu. Iki pat savaitgalio teks rimtai plušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir užbaigti būtinus darbus arba pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką. Kažko neatlikus gresia nuostolis. Neapsirikite tvarkydami dokumentus, sąmatas. Savaitės pabaigoje bus sunku rasti geranoriškų pašnekovų. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje staigmenos galite tikėtis iš oficialaus asmens arba verslo partnerio. Derėtų nevilkinti reikalų, susijusių su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis, mokesčiais. Paskubėkite susitarti dėl finansavimo, mokymų ar kitų aktualijų. Galite gauti svarbių žinių iš užsienio. Nuo savaitės vidurio gali padaugėti pavojų. Lengva susikompromituoti, susižeisti ir pan. Regis, stiprus noras rizikuoti nepasiteisins. Savaitgalį galbūt teks vykti į konferenciją, viešai pasisakyti per šventinį renginį ar pan.

DVYNIAI

- Reklama -

Savaitės pradžioje pasižymėsite konkurencinėje situacijoje arba ten, kur reikia demonstruoti kompetenciją, įstatymų išmanymą. Galite sulaukti atrankos rezultatų, pasiūlymo dėl stažuotės, konferencijos, kelionės ar kt. Tai gali būti investicijų arba finansinių atsiskaitymų metas. Galbūt įsigysite atsiperkantį daiktą ar paslaugą, mokymus. Galite ieškoti rėmėjų, verslo partnerių. Stenkitės nesusikompromituoti dėl nelegalių reikalų. Savaitgalis prasideda su mėnulio jaunatimi – pats metas gilintis į ateities tikslus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje viskas klostysis palankiai, jei norite įsidarbinti arba kurti verslą, investuoti. Produktyvus turėtų būti pokalbis su darbdaviu, kreditoriumi, rėmėju ar pan. Regis, teks derinti skirtingus interesus arba rinktis iš dviejų variantų. Tikėtini planinių darbų užbaigimai, atsiskaitymai. Savaitės vidurys žada meilės ar kitokių įspūdžių, jei sureaguosite į kito asmens iniciatyvą. Laiku atlikite verslo, finansines operacijas, grąžinkite skolas. Savaitgalį vilios įdomios išvykos. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pasižymėsite ypatingu kūrybingumu. Galite dalyvauti konkurse, sumaniai tarpininkauti ar debatuoti su oponentais. Svarbu vengti dviprasmiško elgesio su konkurentais bei priešinga lytimi, nes galite būti neteisingai suprasti. Per didelis reiklumas, puldinėjimas taip pat gali žeisti aplinkinius. Rimčiau pasirūpinkite vaikais ir augintiniais. Įvertinkite besibaigiančius darbus. Su savaitgaliu prasidedanti jaunatis žada pokytį – asmeninį vidinį arba kitų žmonių požiūrio į jus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite veiklūs, daug aprėpsite – ir namų pareigas, ir darbo. Jei gausite kvietimą į darbo interviu, turbūt nustebinsite darbdavį. Savaitės viduryje galite sulaukti dėmesio, komplimentų, gauti kvietimą į renginį, varžybas ar pasimatymą. Galbūt užmegsite įdomią pažintį. Venkite rizikos, kad išvengtumėte gamybinių ir kitokių traumų, intrigų bei saugokite nuo pavojų vaikus, mylimą žmogų. Savaitgalio prioritetai turėtų būti sveikata ir santykiai. Tiktų planuoti reabilitaciją, ūkines veiklas ir pan.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje palanku daug ką aptarti, ypač jei tai susiję su švietimu, leidyba, informatika, vaikais, reklama, komercija, logistika. Galite gauti neblogą pasiūlymą, kvietimą į interviu ar renginį. Netrukus daug jūsų dėmesio prireiks šeimai. Stenkitės, kad namuose nestigtų šilumos, meilės. Savaitės pabaigoje galite būti viliojami arba patys kitus trauksite į riziką, avantiūras. Meilės, vaikų bei finansų sritys gana pažeidžiamos. Jaunatį pradėję su optimizmu, humoru, meile širdyje, tokias nuotaikas išlaikysite ilgiau.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtini pokalbiai apie numatomus pirkinius, verslo galimybes, artimųjų poreikius. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą. Visgi gyvenimas vers labiau taupyti, skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Laiku vykdykite finansinius įsipareigojimus. Greitas darbų tempas jums bus priimtinas. Regis, net rasite laiko flirtui, pramogoms. Neprovokuokite oponentų, antraip patirsite grubius išpuolius. Savaitgalį galite apsilankyti šventiniame renginyje ir jame pasireikšti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje atrodysite racionalūs, taikliai argumentuojantys ir gerai informuoti. Jums gali pavykti protingai įvertinti savo bei kitų galimybes, kompetencijas. Gana palankus metas nekilnojamojo turto reikalams, prekybai. Regis, neatsispirsite pagundai įsigyti kažką originalaus. Tikėtini reikalai su verslininkais, antstoliais. Savaitės pabaigoje aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Jei reikia pasimokyti, negaiškite veltui laiko. Regis, savaitgalį jau niekur nesinorės eiti iš jaukių namų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums prireiks ramios asmeninės erdvės, atsiribojimo, kad tinkamai atliktumėte darbus reikalaujančius susikaupimo, tikslumo, apskaičiavimo. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitės viduryje galimas romantiškas jaudulys, įspūdingas kūrybinis pasirodymas ar kt. Būsite linkę pataikauti savo, vaikų ir mylimo žmogaus užgaidoms. Savaitės pabaigoje itin svarbu subalansuoti norus su galimybėmis. Jauskite saiką tenkindami savo bei vaikų norus nebūtiniems daiktams, pramogoms. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nestokosite populiarumo ir įtaigumo. Lengvai pritrauksite bendraminčių. Iš pažįstamo asmens galite išgirsti darbo, verslo pasiūlymą arba prašymą padėti įsidarbinti, gauti pelningą užsakymą. Regis, kils ūpas užsiimti reikšminga veikla. Visgi netikėtai gali užklupti ūkinės arba sveikatos problemos. Kai kurie jūsų poelgiai žada netikėtų pasekmių. Subtiliau reikškite nuomonę, venkite svaigalų. Prasidedant savaitgaliui su mėnulio jaunatimi, itin svarbu jaustis ramiai ir saugiai, o elgtis atsakingai.

ŽUVYS

Savaitės pradžia gali būti kupina rimtų darbų bei reikalavimų – atsakomybės, įsigilinimo į priežastis ir pasekmes. Regis, opesnis darysis ir sveikatos klausimas. Galite tikėtis draugiškų susitikimų, kurie jus prablaškys, pakels nuotaiką, o gal ir savivertę. Galbūt prabus romantiškas jausmas pažįstamam asmeniui. Savaitės pabaiga bus prieštaringa. Galite jausti energijos stygių bei žalingų įpročių galią. Būkite atsargūs, nes galimi nelaimingi atsitikimai. Tiktų užsiimti ramia buitine bei menine veikla.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

TOP naujienos

Spalis – geriausias mėnuo pradėti ruoštis Kalėdoms

Namų ruošimas ir puošimas Kalėdoms turėtų prasidėti jau spalį, sako IKEA dizaineriai. Pasak jų, pirmieji žingsniai bus vos pastebimi – vasariniai pledai, pagalvėlės keičiamos...

Gaivūs žėlė tortai, vaisių desertai ir putėsiai – ekspertė pataria, kaip juose naudoti želatiną (receptas)

Prieš ateinantį braškių sezoną verta pasitikrinti, ar namuose turime želatinos – spalvingi braškių tortai, gaivūs šaldyti desertai, šalti varškės pyragai, putėsiai ar populiarioji panakota...

Sausio 26-oji, antradienis, Tarptautinė muitininkų diena

Sausio 26-oji, antradienis, 5 savaitė. Saulė teka 8.18 val., leidžiasi 16.45 val. Dienos ilgumas 8.27 val. Mėnulis (priešpilnis). N24.lt - NAUJAS! Vardadieniai: Dangis, Eigintė, Justas, Polikarpas, Rimantas, Titas. Datos: Tarptautinė muitininkų...

Mažiau atliekų, daugiau skonio: kaip maisto likučius paversti maistingu sultiniu?

Ant jūsų pjaustymo lentelės gulinti nesunaudota svogūno puselė, morkų galiukai ir salierų viršūnėlės paprastai keliauja į šiukšlių dėžę. Visai be reikalo – dažnai nuvertinamos...

10 įspėjamųjų požymių, rodančių, jog į jūsų kompiuterį buvo įsilaužta

Kibernetiniai nusikaltėliai visame pasaulyje kasmet uždirba trilijonus dolerių. Didelė jų sėkmės dalis priklauso nuo kiekvieno mūsų daromų klaidų, tokių kaip paspaudimai ant apgaulingų nuorodų, užmaršumas atnaujinti svarbią programinę įrangą ir lengvai nuspėjamų slaptažodžių naudojimas...

Savivaldybės ir jų įmonės reikšmingai sutaupo elektros energijos

Dėl Rusijos karo Ukrainoje ir agresorės veiksmų gamtinių dujų rinkose, elektros kainos pasiekė dar nematytas aukštumas. Prognozuojama, kad šie metai ir 2023 metų pirmasis ketvirtis elektros kainomis biržoje toliau nemaloniai stebins. Suintensyvėjo energetinio efektyvumo sprendimų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS