20.6 C
Telšiai
2024 / 05 / 23

Astrologinė prognozė gegužės 9-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Patirsite daug įspūdžių, jei būsite įvykių sūkuryje, viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Gali būti, kad teks duoti ar imti interviu, arba kitaip viešai išreikšti tam tikrą savo nuomonę.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai norėsis paprastų žemiškų malonumų. Itin domins tai, kas galėtų papildyti šeimos biudžetą ar padėti sutaupyti. Vertinsite ir gerus santykius šeimoje. Tai padės išlaikyti gerą nuotaiką netgi tada, jei kas nors nepavyks.

DVYNIAI. Galite įgyvendinti savo siekius, tačiau tam reikalingas palaikymas iš šalies. Jus gali pasiekti geros naujienos iš pažįstamų asmenų. Tikėtina intriguojanti pažintis.

VĖŽYS. Jums tereikia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, kūrybingumu bei tinkamos dienotvarkės, kad užtektų laiko poilsiui. Tausokite sveikatą, venkite streso. Galbūt turėsite reikalų su keistais žmonėmis, menininkais.

LIŪTAS. Tai gali būti drauginga, įspūdžių kupina diena, jeigu neišsisukinėsite nuo bendravimo, susibūrimų. Gebėkite vertinti nedidelius malonumus, rasti džiaugsmo kasdienybės smulkmenose. Tai gerai veiks tonusą bei santykius su kitais.

MERGELĖ. Šiandieną jums neduos ramybės globalūs dalykai, mokslas, politika. Galbūt pasijusite svarbaus proceso dalyviais. Pasistenkite į kai kurias problemas pažvelgti filosofiškai. Tai malšins nerimą ir leis geriau numatyti perspektyvą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, itin domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje ar toliau nuo jūsų kasdienybės. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Turbūt veršitės į svarbius renginius, ekskursijas ar pan.

SKORPIONAS. Tikriausiai jums neduos ramybės realūs ar potencialūs svetimi laimėjimai, gebėjimai, praturtėjimai. Liaukitės apie tai galvoję. Bus žymiai geriau, jeigu patys pamėginsite daugiau pasiekti, patobulėti. Šia prasme gali kilti naudingų idėjų.

ŠAULYS. Regis, šiandien jums neblogai seksis ieškoti sutarimo, kompromisų net ir su aršiais oponentais. Pasinaudokite galimybe užmegzti dalykinę partnerystę, pritraukti sąjungininkų.

OŽIARAGIS. Būsite veiklūs, praktiški. Susiplanuosite turiningą dienotvarkę ir stengsitės jos laikytis. Jeigu pavyks, vakare džiaugsitės daug nuveikę. Skirkite laiko ir poilsiui bei grožio ir sveikatos profilaktikai.

VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę žaismingai. Galbūt jums viskas atrodys tarsi teatras. Daug dėmesio skirsite vaikams, meilei, kūrybai. Regis, jūsų jausmai taps stipresni, o sugebėjimai, talentai labiau išryškės.

ŽUVYS. Šiandien puikiai rūpinsitės artimais žmonėmis, namais, nuosavybe, individualiu verslu, sodyba ir pan. Svarbu nereaguoti pernelyg emocionaliai į kasdienybės smulkmenas. Venkite stresinių situacijų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Gydytojas V. Morozovas tėvams pataria nesibaiminti, jog vaikai sušals – dažniausiai jie prirengiami per šiltai

Nors dar tik šiltas rugsėjis, tėvai jau rūpinasi vaikų rudens garderobu – dabar pats metas pradėti dairytis jiems patogių ir lengvų kombinezonų bei kitų...

Atnaujintos izoliacijos dėl koronaviruso taisykles

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė atnaujintas izoliacijos taisykles ir patarimus, kaip tinkamai izoliuotis, siekiant išvengti tolimesnio koronaviruso (COVID-19) plitimo. Lapkričio 16-osios duomenimis, šiuo metu šalyje...

Kovo 18-oji, ketvirtadienis, Raudonos nosies diena

Kovo 18-oji, ketvirtadienis, 12 savaitė. Saulė teka 6.26 val., leidžiasi 18.29 val. Dienos ilgumas 12.03 val. Mėnulis (jaunatis). Vardadieniai: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Kirilas, Sibilė, Einė, Einora, Einartas. Datos: Raudonos nosies...

Enter title here.

AVINASPatikrinkite savo galimybes, išbandykite ką nors radikaliai naują. Pasistenkite su džiaugsmu priimti tai, ko anksčiau paprasčiausiai bijodavote. Pasaulis keičiasi greitai, ir tik laisvo, nesuvaržyto...

Karščių pasekmės jaučiamos: ligoninėms pradėjo trūkti kraujo

Pastarąją savaitę oro temperatūra Lietuvoje viršijo 30 laipsnių karščio. Įsibėgėjusi vasara lemia, kad nemaža dalis gyventojų jau išvyko atostogauti, todėl pastebima, kad kraujo aukojančių žmonių srautai sumažėjo. Tuo tarpu ligoninėse kraujo poreikis nemąžta. Įprastomis sąlygomis...

Horoskopai liepos 22 dienai

AVINASMielai iškeistumėt kasdienybės rutiną į porą sparnų. Jaučiatės pernelyg neramus, kad galėtumėt nustygti vietoje. Jei nerandate kompanionų, nedvejodamas leiskitės ieškoti nuotykių vienas. Sudoku Online: Žaisti sudoku internete JAUTISPasaulis bus jums abejingas, bet būdamas pakankamai sumanus galite...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS