18.1 C
Telšiai
2024 / 06 / 25

Astrologinė prognozė gegužės 30-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Aktyviai veiksite siekdami užsidirbti, gauti pelną, kažko pasiekti nelegaliu būdu ar pan. Galite nepastebėti kliūties ar tyčia paspęstų spąstų. Venkite nepamatuotai rizikuoti ir nebūkite patiklūs.

- Reklama -

JAUTIS. Regis, jums ir aplinkiniams bus būdingas šioks toks manipuliavimas, žodinė ekvilibristika. Gali pasitvirtinti keistas faktas. Nederėtų pasitikėti abejotinos reputacijos pažįstamais.

DVYNIAI. Šiandien branginkite savo reputaciją, venkite aplaidumo darbe, saugokite dokumentus. Už jums suteiktą paslaugą gali tekti atsilyginti dosniau, nei tikėjotės.

VĖŽYS. Šiandien bus siekiama teisingumo, tvarkos, tačiau priemonės nebūtinai bus teisinės ir moralios. Atsisakykite keršto planų, klastos, taip pat pasisaugokite tų, kurie turi už ką jus smerkti ar kritikuoti.

LIŪTAS. Galite susidurti su kitų godumu, pavydu. Pasistenkite viską vertinti filosofiškai. Nusimato išlaidos technikai ar jos remontui. Nevilkinkite skolų grąžinimo, mokesčių mokėjimo.

MERGELĖ. Tikėtina įtampa asmeniniuose santykiuose, kalbos apie skyrybas, alimentus, paveldėjimą, turto dalybas ar kt. Tik pagarba aplinkiniams gali padėti pakreipti situaciją savo naudai. Saugokitės sukčių.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Nekokia diena įsidarbinti, finansinėms investicijoms, teisiniams procesams. Gali neraminti medicininiai tyrimų rezultatai arba paskirtos procedūros.

SKORPIONAS. Santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis, kolegomis galite tikėtis draugiškumo, bet tik tuo atveju, jei elgsitės garbingai. Tikėtina, kad mėginsite laimę loterijoje, žaidimuose, konkursuose. Azartiniai žaidimai nieko gero nežada.

ŠAULYS. Regis, daug emocijų veršis išorėn žodžiais, gestikuliacija. Kažko primygtinai reikalausite iš šalia esančių žmonių. Šiandien daug nepešite nei taikiai, nei klastomis, nei pakeltu balsu.

OŽIARAGIS. Tikriausiai sustiprės jūsų apetitas informacijai, naujovėms. Nors ne viskas klostysis taip, kaip svajojate, visgi atsiras šis tas teikiantis vilčių. Tik nepraraskite saiko ir atsargumo, galvokite, ką kalbate, nežiopsokite kelyje.

VANDENIS. Ši diena bus svarbi tiems, kurie turi apsispręsti dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, verslu. Gali nepavykti numatytas sandoris. Lengva pakliūti į sukčių pinkles bei yra pavojus nukentėti dėl neapdairumo.

ŽUVYS. Pademonstruosite apsukrumą ir vaizduotę. Būtų gerai, kad tai išeitų į naudą ne vien jums. O jei nersitės iš kailio, kad kitus apgautumėte ir nuskriaustumėte, sėkmė jums šypsosis labai trumpai, o bumerangas kirs nemaloniai.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

TOP 10 lankytinų vietų Juodkalnijoje, kurias įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio

Nedidelė Balkanų valstybė Juodkalnija kasmet vis labiau atrandama ir pamilstama keliautojų iš viso pasaulio. Platūs paplūdimiai, žaliuojantys kalnai ir įspūdingi istoriniai miestai, kuriuos pažinti...

N. Mačiulis: gero meto mokesčių reformai niekada nebuvo ir niekada nebus

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas dr. Nerijus Mačiulis neigia tarp verslo asociacijų paplitusią nuomonę, kad techninės recesijos laikotarpis yra netinkamas vykdyti mokesčių reformą ir ši turėsianti...

Bonos Sforcos įkvėpti dvariškosios lietuvių virtuvės pokyčiai: nuo „vargo“ agurkų iki gaivinančio itališko pyrago

Prieš daugiau nei 500 metų į Lietuvą iš Italijos atvykusi Lenkijos karalienė ir Didžioji Lietuvos kunigaikštienė Bona Sforca neretai įvardijama kaip asmenybė, kurios atvykimas...

Sukluskite – galbūt visą gyvenimą neteisingai rinkotės kiaušinius: vieni tinka kiaušinienei, kiti – tik pyragams

Kiaušiniai – neatsiejama visavalgių kulinarinio pasaulio dalis: dažname recepte rasime ingredientų sąrašą, kurio viršuje pažymėtas bent vienas patiekalui pagaminti reikalingas kiaušinis. Gydytoja dietologė dr....

Ką šiemet lietuviai planuoja padėti po Kalėdų egle?

Pasiruošimas didžiosioms metų šventėms jau prasidėjo: daugelis ieško įdomesnių dovanų idėjų bei patrauklesnių kainų pasiūlymų. Anot prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ vadovės Birutės Kalanovaitės, pirkėjų srautai auga, o piką turėtų pasiekti likus porai savaičių...

Pandemija tirpdo įmonių investicijas į darbuotojų mokymus

Į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimą ar atnaujinimą 2021-aisiais ketina investuoti 33,8 proc. Lietuvos darbdavių. Šie duomenys paaiškėjo atlikus Užimtumo tarnybos darbdavių apklausą. Surinkti duomenys taip pat rodo, kad beveik ketvirtadalis (23,9 proc.) Lietuvos įmonių...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS