17.6 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė birželio 30-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti, įvykus nedideliam nesusipratimui, apsižodžiavimui. Atvirumu, nuoširdumu bei dosnumu galite nemažai laimėti.

- Reklama -

JAUTIS. Kaip įmanydami šiandien venkite įtampos, neprovokuokite konfliktų. Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jei tik pasistengsite suprasti kitus žmones ir būsite atlaidūs.

DVYNIAI. Šiandien iš ryto veršitės bendrauti, iškylauti, taip pat kitus įtrauksite į savo orbitą. Viskas klostysis gerai, jei nesusipyksite su draugu, pažįstamu. Per daug iš kitų nesitikėkite, o vakare neplanuokite jokios aktyvios veiklos. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Neapsidžiaugsite, jeigu šiandien teks dirbti. Sunku bus laikytis dienotvarkės. Meno srityje turėtų būti lengviau, nes nestokosite kūrybingumo, intuicijos. Nepraraskite saiko išlaidaudami bei vartodami alkoholį. 

LIŪTAS. Tikriausiai veršitės iš namų, rutinos. Galima kelionė, viešnagė. Deja, liežuvis gali tapti jūsų priešu ir nekaip pakreipti situaciją, gadinti santykius. Tolerantiškiau vertinkite aplinkinių požiūrį.

MERGELĖ. Regis, jus ypač domins finansiniai klausimai ir kelionės. Bandysite išsiaiškinti tai, kas jums aktualu, arba pasiskolinti pinigų. O galbūt jų patys skolinsite kažkam iš draugų ar giminaičių. Tai nebūtų geras sumanymas.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, mėginsite susivokti jausmuose ir galbūt ieškosite realių galimybių susitikti su draugu ar buvusiu partneriu. Atsargiai elkitės su pinigais – galimos nenumatytos išlaidos. Nesivelkite į abejotinas avantiūras.

SKORPIONAS. Norite ar nenorite, teks atlikti buitines pareigas arba pabendrauti su tais žmonėmis, kuriuos mieliau ignoruotumėte. Suimkite save į rankas ir neparodykite aplinkiniams savo nepalankumo, priešiškumo.

ŠAULYS. Jeigu tobulumo tikitės iš partnerio, vaikų, tuomet teks pasinervinti, nes jums atrodys, kad jie stokoja ūpo, nesistengia. Kritika ir užgauliojimais nieko gero nepasieksite. Nepadės ir materialinis motyvavimas. Tačiau padėti gali geri žodžiai.

OŽIARAGIS. Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Vieni kontaktai ir užsiėmimai džiugins, kiti nervins, ypač jei susidursite su pažadų nevykdymu, atsikalbinėjimu, daiktų gadinimu ar daroma kitokia žala.

VANDENIS. Praleiskite šią dieną su artimais žmonėmis, pamaloninkite juos geranorišku dėmesiu. Jeigu jus domina nekilnojamasis turtas, neįsivelkite į abejotinas avantiūras. 

ŽUVYS. Šiandien norėsis būti dosniems ir neskaičiuoti pinigų, ypač įsigyjant tai, ko seniai trokštate, arba tenkinant vaikų svajones. Vakarinės išvykos gali būti nesaugios.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Šiandien Lietuvoje vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose, trumpai palis

Šiandien Lietuvoje vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose, trumpai palis. Vėjas šiaurės rytų, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas šiaurės rytų,...

Nobelio taikos premija siunčia žinutę, jog kova dėl žmogaus teisių Rytų Europoje yra svarbi

Penktadienio vidurdienį paskelbta Nobelio taikos premija atiteko žmogaus teisių aktyvistui baltarusiui Alesiui Beliackiui, Rusijos žmogaus teisių organizacijai „Memorial“ ir Ukrainos žmogaus teisių organizacijai Pilietinės...

Kelių eismo pakeitimai įsigalioja nuo birželio 1 d.

Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo 2022 m. birželio 1 d. miestų gatvėse gali atsirasti dviejų tipų maršrutiniam transportui skirtos eismo juostos. Jos žymimos...

Horoskopai sausio 31 dienai

AVINASKažkas nori jus įtraukti į ginčą. Nepasiduokite provokuojamas. Nuostolių įsivėlęs neišvengsite. Užsiimkite aktyvia fizine veikla. JAUTISNesiimkite jokių papildomų darbų. Turint galvoje jūsų dabartines pareigas, jūs...

ORAI: Artimiausiomis dienomis snigs mažai, tačiau sustiprės šaltis

Artimiausiomis dienomis snigs mažai, tačiau sustiprės šaltis. Šiandien kai kur trumpai pasnigs. Daug kur plikledis. Aukščiausia temperatūra nuo 2 laipsnio šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Vasario 4 d. daug kur truputį pasnigs. Plikledis. Vėjas šiaurinių krypčių,...

Grėsmė kelyje – nematomi dviratininkai: ko reikia situacijai pakeisti?

Lietuvoje augant dviratininkų skaičiui vis aktualesni tampa ir jų saugumo kelyje klausimai. Vienos Lietuvoje veikiančios draudimo bendrovės Lietuvoje užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad viena didžiausių problemų išlieka dviratininkų matomumas kelyje – ypač tamsiuoju paros...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS