19.2 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė birželio 29-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Mintys suksis apie naujus pirkinius bei planus, taip pat atostogas. Artimam žmogui galite įteikti originalią dovanėlę ar pateikti kitokį siurprizą. Jeigu atsižvelgėte į to asmens poreikius bei skonį, viskas bus gerai.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien turėsite nedaug energijos ir optimizmo, todėl norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti ramiais žemiškais malonumais, net jei jie nemažai kainuoja. Išlaikykite dvasinę ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas.

DVYNIAI. Šiandien daugiau pasieksite, jeigu veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni. Pažįstamas žmogus gali pateikti viliojamą pasiūlymą, pranešti įdomią naujieną. Galbūt dalyvausite bendraminčių sambūryje, iškyloje ar žygyje.

VĖŽYS. Kai kurie reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir nesklandumų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba labai skubėti. Stenkitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama, pasitelkite į pagalbą draugus.

LIŪTAS. Regis, aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti susidarytų planų. Nelygu, kokia situacija – tai neš naudą arba žalą. Norint palankiau pastūmėti aplinkybes, reikia pasistengti tą daryti kompetentingai. Tuomet keliai į tikslą taps aiškesni.

MERGELĖ. Kai kurie įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, (pa)skolomis, dovanomis, pagalba, kelione ar pan.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite įsitikinę, kad viską darote teisingai, tačiau nebūtinai taip atrodys ir aplinkiniams. Stiprinkite partnerystės ryšius, neatsiribokite nuo artimųjų. Pasistenkite taikiai tartis dėl finansinių ir kitų reikalų.

SKORPIONAS. Jūsų norai gali viršyti galimybes. Galite atskleisti kai kuriuos savo talentus, sugebėjimus. Bet kokios diskusijos šiandien praeis sklandžiai, jei tik nutylėsite slaptą nemalonią informaciją, susilaikysite nuo kandžių užuominų.

ŠAULYS. Šiandien nevengsite romantiškų intrigų, flirto, originalių pirkinių. Gali pavykti pasižymėti scenoje ar pan. Kita vertus, kažkas iš aplinkinių jums labai pavydi. Pasisaugokite klastos.

OŽIARAGIS. Šiandieną derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo ir naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Gali kiek papilnėti piniginė arba bendrų pastangų dėka jūsų aplinkoje padaugės komforto.

VANDENIS. Ne itin gera diena kelionėms, išvykoms. Tačiau įprastinės veiklos, su informacija, reklama, komercija judės neblogai ir žada greitų rezultatų. Atsargiai kelyje. 

ŽUVYS. Emocine prasme jausitės neblogai, būsite kupini gerų vilčių. Neplanuotai gali tekti padirbėti, bet dėl to nenusiminsite, jeigu užuosite papildomas pajamas. Kita vertus, sunku bus susilaikyti nuo išlaidavimo ir jis nebūtinai pasiteisins.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Mažiau atliekų, daugiau skonio: kaip maisto likučius paversti maistingu sultiniu?

Ant jūsų pjaustymo lentelės gulinti nesunaudota svogūno puselė, morkų galiukai ir salierų viršūnėlės paprastai keliauja į šiukšlių dėžę. Visai be reikalo – dažnai nuvertinamos...

Bulvių veislių gidas: kurią rūšį rinktis virimui, o kurią bulviniams blynams

Lietuviška virtuvė neįsivaizduojama be daržovių pažibos – bulvės. Daugybė patiekalų – cepelinai, bulvių plokštainis, bulviniai vėdarai – laikomi tradiciniais, tačiau pagrindinis jų ingredientas į...

Žiemos grožį lengvai užfiksuokite mobiliojo telefono kamera: praktiniai patarimai, kaip pasiekti geriausių rezultatų

Nors kiekvienas metų laikas savaip gražus ir unikalus, visgi neretai žiema sulaukia ypatingo fotografų dėmesio. Puriu sniegu padengtos medžių šakos, spindintys užšalę ežerai ir...

„Pienės 2023“ apdovanoti efektyviausi pieno gamintojai, jų tarpe ir mūsų rajono ūkininkai

Pažangiausiems pieno ūkių atstovams jau dešimtą kartą įteikti apdovanojimai „Pienės 2023“. Raudondvaryje (Kauno r.) vykusiame renginyje Žemės ūkio ministerija ir naujienų portalas Pienoukis.lt geriausiems...

Vertingieji pieno produktai – kaip juos skaniai ir sveikai patiekti vaikams?

Sveika ir subalansuota vaikų mityba – daugelio tėvelių prioritetų sąrašo viršuje. Dietologai sako, kad vieni svarbiausių vaiko racione yra pieno produktai, kuriuos mažieji turėtų valgyti kiekvieną dieną. Vieno Lietuviško prekybos tinklo skaičiavimu, lyginant šių...

Artimiausiomis dienomis ciklonai lems niūrius ir drėgnus orus

Artimiausiomis dienomis ciklonai lems niūrius ir drėgnus orus. Šiandien daug kur protarpiais palis, vyraus nedidelis lietus. Aukščiausia temperatūra 2–6 laipsniai šilumos. Sausio 5-os naktį daug kur lietus, vietomis pereinantis į šlapdribą, dieną daugelyje rajonų nedideli krituliai....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS