17.6 C
Telšiai
2024 / 07 / 13

Astrologinė prognozė birželio 27-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien gali tekti pasirūpinti sveikatos tyrimais, reabilitacija, kineziterapija arba senyvo asmens slauga, priežiūra, skiepais ar pan. Regis, į paviršių iškils kai kurie slapti dalykai.

- Reklama -

JAUTIS. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir pagrįstų vilčių. Galite kažkuo pasižymėti kolektyve. Tikėtinas rimtas pasiūlymas.

DVYNIAI. Šiandien galite praktiškai imtis realių sumanymų, apmąstytų planų. Galite planuoti rimtesnę karjerą, planuoti kelionę, kvalifikacijos kėlimą ar kt. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį.

VĖŽYS. Tikėjimas ir pasitikėjimas gali nuversti kalnus. Ar savimi tikėsite, ar naujais idealais, autoritetais – tai jums padės eiti pirmyn. Pasiruošimų pareikalaus numatoma kelionė, konferencija ar pan. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų ateičiai.

LIŪTAS. Šiandien gali pavykti pajudinti norimą projektą, sudaryti finansinę sutartį ir pan. Psichologiškai turbūt pasijusite stipresni, labiau pasitikintys savimi ir kitais.

MERGELĖ. Gana rimta kalba šiandien megsis tarp jūsų ir aplinkinių. Tikėtinas susitikimas su įtakingu pažįstamu asmeniu, potencialiu verslo partneriu ar pan. Galbūt jo tarpininkavimas padės išspręsti opią problemą.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus itin vertinamas jūsų profesinis įdirbis, socialinis statusas. Jeigu tik galite, siekite sustiprinti savo autoritetą, padaryti įspūdį savo pasiekimais.

SKORPIONAS. Ši diena turėtų džiuginti. Galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje. Tikėtina kūrybinė sėkmė, galbūt kažkas įdomaus įvyks jums brangaus žmogaus gyvenime. Galima tikėtis įdomios pažinties.

ŠAULYS. Diena bus kupina smulkių buitinių rūpesčių. Regis, nemažai nuveiksite šeimos labui, tinkamai pasirūpinsite senyvu artimu žmogumi. Tikriausiai dėl kažko svarbaus su juo susitarsite.

OŽIARAGIS. Šiandien jūsų tikriausiai nenuvils dalykiniai ir asmeniniai pokalbiai. Geras metas tartis dėl darbo, bendradarbiavimo, reabilitacijos, technikos, transporto ar kt. Regis, kai kurios viltys taps realesnės.

VANDENIS. Šiandien galimi svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai. Nuosavybės, nuomos reikalai gali spręstis jūsų naudai. Galima tikėtis ir gausių verslo, komercinių užsakymų.

ŽUVYS. Šiandieną pavyks nemažai nuveikti, jeigu imsitės svarbių darbų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos, rimtai rūpinsitės savo bei kitų žmonių reikalais.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kraujuojančios dantenos: negydant galima prarasti dantis

Periodonto, arba dantenų, ligos yra plačiai paplitusios tarp suaugusiųjų visame pasaulyje, jos dažniausiai nesukelia skausmo ar kitų nemalonių simptomų. Visgi, Kauno Odontologijos klinikos gydytoja...

Naujas vardas žemoms kainoms: net 7 iš 9 „Rimi Smart“ pieno produktų pagaminti Lietuvoje

Pastaruoju metu išaugęs pirkėjų jautrumas kainoms paskatino juos atsigręžti į pigesnes alternatyvas – tarp jų į privačių prekės ženklų asortimentą. Tad prekybos tinklas „Rimi“...

Nuo gegužės 1 dienos Telšiuose galės veikti lauko vaikų darželiai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai informuoja, kad nuo 2020 m. gegužės 1 d. įsigalioja Lietuvos higienos normos HN 75:2016 „Ikimokyklinio...

„Rimi“ žvalgykitės šių odos priežiūros produktų: vasarą nepadarysite meškos paslaugos savo veidui

Pagaliau vasaros atostogos – paplūdimys, jūra, saulės vonios. Ir nors saulė – pagrindinis natūralaus vitamino D šaltinis, nevalia užmiršti žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Saulės...

Enter title here.

AVINASPagirtina visada siekti tik pergalės, bet naivu būtų tikėtis visada ir laimėti. Diena bus šviesesnė, jei bent pats sau pripažinsite savo silpnybes ir trūkumus. Siekite kolegos jau pasiekto lygio, užuot tempęs jį žemyn. Geras SUDOKU,...

Prakaitavimas išduoda vyrų jaudulį ir stresą

Oro temperatūrai siekiant rekordinius skaičius, visi stengiasi išvengti saulės ir apsisaugoti nuo prakaitavimo. Bet ar kada susimąstėte apie prakaito svarbą mūsų organizmui? Prakaitavimas apsaugo mus nuo perkaitimo ir mirtinai pavojingo šilumos smūgio. Kita vertus,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS