13.3 C
Telšiai
2024 / 07 / 19

Astrologinė prognozė balandžio 4-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien nepagailėsite pastangų, iniciatyvos ir lėšų siekdami įgyvendinti savo sumanymus. Kažkokio postūmio galite tikėtis iš pažįstamų bei draugų. Visgi, svarbu apskaičiuoti, planuoti užuot veikus aklai.

- Reklama -

JAUTIS. Darbe teks rimtai paplušėti ir bendrauti su reikliais vadovais, klientais. Susikaupusi įtampa vakare gali prasiveržti keistais ekscesais, neadekvačiomis reakcijomis.

DVYNIAI. Labai aktualūs jums gali būti kelionių, studijų klausimai. Galimi netikėti pranešimai. Regis, susimąstysite apie ateities planus, gyvenimo prasmę, filosofines tiesas.

VĖŽYS. Diena bus darbinga ir kupina finansinių reikalų. Vakaras žada susitikimus su draugais, kolektyvinį renginį. Galite atsidurti ir nepažįstamų žmonių draugijoje. Pastaruoju atveju turėtumėte būti labai atsargūs išgirdę investicinius siūlymus.

LIŪTAS. Gali pasireikšti didelis emocionalumas, polinkis dramatizuoti. Jeigu kažkas nepavyks ar nesusivaldysite, suimkite save į rankas ir sugebėkite atsiprašyti, ištaisyti nesusipratimą.

MERGELĖ. Šiandien nesunkiai susidorosite su darbais, tačiau derėtų labiau tausoti techniką, įrangą bei savo ir kitų sveikatą. Gali nustebinti ypatingas kolegų dėmesys. SVARSTYKLĖS. Ši diena žada įvairias peripetijas asmeninių santykių srityje. Jeigu skirsite daug dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti, savo tikslą be vargo pasieksite. Tik nesitikėkite, kad tikrą meilę pelnysite daiktais, pinigais.

- Reklama -

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus. Stenkitės harmoningai praleisti šią dieną. Jeigu kitus kandžiai provokuosite, svaidysite užgaulius žodžius, santykiai pašlis ir vakaras apkars.

ŠAULYS. Seksis įgyvendinti komercinius, reklamos, studijų tikslus. Galite pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymų. Galbūt įdomų ryšį užmegsite internetu. Atsargiai kelyje ir su technika. Saugokite sveikatą, ypač jei turite neurologinių ar kraujotakos problemų.

OŽIARAGIS. Būsite išlaidūs ir dosnūs. Tačiau gali būti, kad neįvertinate kai kurių asmenų noro jumis pasinaudoti. Apdairiau elkitės su turtu, pinigais, venkite rizikos bei abejotinų pagundų. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Tikriausiai jusite didesnį komforto poreikį. Galbūt ieškosite galimybių lengvai pralobti arba pigiai įsigyti trokštamą daiktą. Vakarop tapsite impulsyvūs ir neatsargūs. Galite išprovokuoti probleminę situaciją.

ŽUVYS. Iš ryto turėsite gražių iliuzijų, kurios tikriausiai iki vakaro išsisklaidys kaip rūkas. Jeigu siekiate tokių pat išskirtinių dalykų kaip ir kiti, galite patirti slaptas intrigas, klastas. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!

TOP naujienos

Prezidentas: skiepijimas nuo COVID-19 Lietuvoje turi būti pradedamas gruodžio 27-ąją

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte, su kuria aptarė Europos Komisijos planą gruodžio 27 dieną visoje Europos Sąjungoje...

Astrologinė prognozė balandžio 24-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien būkite atidesni su svetimomis vertybėmis ir dokumentais, jų nesugadinkite. Venkite aplaidumo, jeigu teks ruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą, tekstą ir pan. Vadovaukitės...

Lapkričio 3-ioji Telšiuose

Lapkričio 3-oji, antradienis, 45 savaitė. Saulė teka 7.26 val., leidžiasi 16.37 val. Dienos ilgumas 9.11 val. Mėnulis (pilnatis) leidžiasi 10.17 val., teka 18.01 val. Vardadieniai: Hubertas, Melachijus, Norvainė,...

4 garnyrai, kuriuos lengvai pasigaminsite ant grilio

Maisto gaminimas lauke – neatsiejama vasaros dalis. Ant grilio kepti galima ne tik visų nuo seno pamėgtus šašlykus, kepsnius ar dešreles, bet ir ruošti...

Horoskopas spalio 11 dienai

AVINASJūsų pasitikėjimas savimi akivaizdžiai susvyravo. Jei nebesuprantate, kur einate, bet sustoti nenorite ar negalite, bent jau eikite labai labai lėtai. Kol dar jaučiate žemę po kojomis, turėkite vilties. JAUTISŠiandien jūsų atsakomybės našta ypač didelė. Tik...

Telšiuose pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto aguonų ar kanapių auginimo

Penktadienį apie 12 val. 15 min. Telšiuose, Sedos g., nuomojamame garaže ir gyvenamosiose patalpose rastos dvi palapinės su ventiliacijos, apšvietimo ir drėkinimo sistemomis, vazonai su kanapių daigais, augimą skatinančios trąšos, o taip pat rasti...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS