15 C
Telšiai
2024 / 06 / 22

10 pirkėjų jau sulaukė „Iki“ gimtadienio dovanų – šaldytuvas pilnas, o išlaidų jokių!

Ar jau skaitėte?

„Neišsenkantys“ šaldytuvai ketvirtadienio popietę iškeliavo „Iki“ pirkėjams į skirtingus Lietuvos miestus ir miestelius. Vienas iš dešimties laimėtojų, ponas Raimund Medeiša sako, sako, kad išgirdęs apie įspūdingą dovaną net nepatikėjo, o štai pilną maisto metams šaldytuvą namo besivežanti Jurgita Grinienė pasakoja, kad gavusi žinią apie laimėjimą netgi sušaukė šeimos pasitarimą. Po žinios apie gautą prizą džiugios emocijos užplūdo ir būrį kitų laimingųjų. Visi it vienas tikina, kad ilgai prisimins kelionę į „Iki“ biurą Vilniuje, kur kiekvienam buvo įteiktas „magiškas“ šaldytuvas ir 3000 eurų vertės čekis apsipirkti „Iki“ parduotuvėse.

- Reklama -

„Ilgamečiai „Iki“ pirkėjai žino, kad per mūsų gimtadienius jų visada laukia dovanos ir ypatingi pasiūlymai, solidžios nuolaidos. Švenčiant 31-ąjį gimtadienį dovanų yra tiek daug, kad lojaliausius pirkėjus staigmenos stebins net iki pat sausio mėnesio. O šiandien norime pasveikinti laiminguosius, kuriems loterijos būdu atiteko šaldytuvai, kurie bus garantuotai pilni maisto ištisus metus. Tokių dovanų Lietuvoje dar nebuvo!“, – sako „Iki“ rinkodaros vadovas Andrejs Dudko.

Ir iš tiesų, kad dovanos lojaliems pirkėjams gali būti tokios geros, panašu, nesitikėjo nė vienas iš pirmųjų didžiųjų prizų laimėtojų. Štai atsiimdamas maisto metus neišsenkantį šaldytuvą ponas R. Medeiša pasakojo, jog sužinojęs apie „Iki“ gimtadienio dovaną pirmiausia pagalvojo, kad tai prekybos tinklo sveikinimas jo gimtadienį šventusiai dukrai.

Emocijų apimtam vyriškiui prireikė laiko, kad atsitokėtų ir suprastų, kad dovana – jam, bet džiaugsmas iki šiol nemažėja: šeimai kaip tyčia reikėjo naujo šaldytuvo, o 3000 eurų vertės kortelės, įteiktos „Iki“ pirkėjams, užtikrins, kad naujuose, modernaus dizaino „Severin“ šaldytuvuose netrūktų maisto produktų.

„Niekada gyvenime nedalyvavau jokioje loterijoje ir nieko iki šiol nesu laimėjęs“, – sakė ponas Raimund. Iki šiol „Iki“ parduotuvėse apsipirkdavęs reguliariai, dabar vyras, tikėtina, čia užsuks dar dažniau.

Žinia apie prizą milžinišką nuostabą sukėlė ir laimėtojo Virgilijaus Griniaus iš Kauno žmonai Jurgitai, kuri ir atsiėmė prizą. Jurgita pasakojo, kad sulaukęs žinutės apie laimėjimą jos vyras pirmiausia pagalvojo, kad į jį kreipėsi kokie nors sukčiai, todėl nekreipė dėmesio.

- Reklama -

„Paskiau jis sulaukė antros žinutės – priminimo apie laimėjimą. Tuomet jau sušaukė šeimos pasitarimą, bet visi irgi negalėjo patikėti“, – pasakojo Jurgita. Visgi siekiant įsitikinti, kauniečiai paskambino prekybos tinklo „Iki“ klientų aptarnavimo atstovams. O tada ir patikėjo, kad prizas – tikrų tikriausias. Ponia Jurgita be galo džiaugiasi, kad šeimos lojalumas prekybos tinklui „Iki“ atsipirko su šitokiu kaupu, ir jau žino, kad naujajame šaldytuve ištisus metus nestigs taip mėgstamų pieno produktų ir „Iki“ konditerijos gaminių.

Iš viso lapkritį šaldytuvus laimėjo 10 pirkėjų, kurie aktyviai naudojasi „Iki“ lojalumo programa. Dar 10 neišsenkančių šaldytuvų dovanų gaus laimėję gruodį, likę 11 „magiškų“ šaldytuvų bus laimėta sausio mėnesį.

Nustebina ir išskirtinės nuolaidos

„Iki“ rinkodaros vadovas A. Dudko sako, kad matyti švytinčius ir laimingus pirkėjus yra didelis malonumas. Todėl kasmet prekybos tinklo „Iki“ gimtadienis suteikia geriausią progą pradžiuginti ir padėkoti ištikimiems klientams, kurie perka, bendrauja bei dalijasi pastebėjimais su prekybos tinklo darbuotojais. Gausios dovanos, išskirtinės nuolaidos ir pirkėjams suteikta galimybė sutaupyti dešimtis tūkstančių eurų yra šios padėkos išraiška.

A.Dudko primena, kad ypatingą šansą sutaupyti kas mėnesį turi ne tik šaldytuvų laimėtojai, bet ir kiti pirkėjai. 31-ojo gimtadienio proga kas mėnesį dar 31 pirkėjas sulaukia ir 31 proc. nuolaidos kitam apsipirkimui. Tad „Iki“ lojalumo programos nariai sutaupo ir pirkdami, ir žaisdami gimtadienio žaidimą mobiliojoje programėlėje.

Kelias iki „magiško“ šaldytuvo – su „Iki“ programėle

Laimėti likusius šaldytuvus gali visi „Iki“ lojalumo programos nariai, turintys mobiliąją programėlę. Dalyvauti žaidime labai paprasta: kiekvienam, „Iki“ parduotuvėje apsiperkančiam bent už 10 eurų, automatiškai sugeneruojamas žaidimo bilietas, kurį tereikia aktyvuoti „Iki“ programėlėje. Į pirkinių sumą neįskaičiuojama: tabako gaminiai, su tabako gaminiais susiję gaminiai, alkoholiniai gėrimai, loterijų bilietai, telefono sąskaitų papildymai, tara, dovanų kortelės, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniai, trečiųjų šalių paslaugos (pvz., komunaliniai mokesčiai), IKI maišeliai, IKI degtukai.

Be to, papildomų bilietų galima gauti ir mainant į juos sukauptus „Iki“ lojalumo taškus. Vienas bilietas – 20 lojalumo taškų. Kuo daugiau bilietų turite, tuo daugiau šansų, kad pasiseks žaidime, kuris vyksta apsiperkant visose „Iki“ parduotuvėse ir tęsis iki gruodžio 31 dienos. Nugalėtojai skelbiami „Iki“ interneto svetainėje ir informuojami asmeniškai. Visą informaciją apie žaidimo taisykles ir laukiančias dovanas rasite www.iki.lt.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Dietologė pataria pavasarį pasitikti su žalumynais lėkštėje: kaip juos vartoti, kad gautume daugiausia naudos?

Po žiemos, kai maitinomės sočiau ir daugiau vartojome raugintų daržovių, tikrai pasiilgome šviežių žalumynų. Gera žinia – kaip teigia mažmeninio prekybos tinklo, „Rimi“ vaisių...

Moksliniai tyrimai atskleidė, kaip subtiliai paskatinti gyventojus vartoti sveikiau

Pasaulyje skatinant vartotojus keisti jų elgseną ir priimti sveikatai palankesnius sprendimus, valdžios institucijos tradiciškai naudojosi įvairiomis apribojančiomis priemonėmis – reguliavimu, draudimais ar apmokestinimu. Daugelis...

Iš niūraus lietuviško rudens – į saule spindintį Egiptą: civilizacijos lopšio lobiai ir šalies kultūra pranoko klaipėdietės lūkesčius

„Kas nematė Egipto, nematė pasaulio“, – rašė Herodotas ir neklydo. Tai vienas tų stebuklų, kurį būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Klaipėdietė Aušra Širvytė-Kaulienė kartu...

Seimas neleido išsiimti visas pensijų fonde sukauptas lėšas įspėjus prieš mėnesį

Seimas atmetė siūlymą leisti pensijų fondų dalyviui bet kada išsiimti visas pensijų fonde sukauptas jam priklausančias pinigines lėšas, įspėjus pensijų fondą apie tokį ketinimą...

Narcizo mitas. Pokalbis su psichologu Juliumi Tilviku

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje vyks pokalbis su psichologu Juliumi Tilviku apie ne tokį retą psichologinį tipą – narcizą. Gyvename konstruojamų įvaizdžių, savivaizdžių, atvaizdų laikais. Parduodame įvaizdžius...

Sveikas maistas – protui ir raumenims: originalūs receptai

Artėjant pavasariui pradedame aktyviau rūpintis savo išvaizda ir sveikata. Žiemą nevengę sočių patiekalų, po truputį atsigręžiame į tuos produktus, kurie padėtų atkurti prieškarantinines kūno linijas, o pradėję sportuoti ieškome tokio maisto, kuris būtų naudingas...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS